Jezdecká škola - Farma Hrádek,
Mratín, Reimerova 164, Praha východ

12.7.2009 Poděbrady - Přední Lhota

V sobotu kolem 10 h jsme vyrazili směr Poděbrady, Klára Svobodová s Grandem, Veronika Staňková se Šifrou a Adélka Fatrdlová s Florindou.

V první soutěži Z pro děti a juniory stratovala Adélka s Florindou, která byla nějak celá zabržděná, což mělo za následek chybu hned na prvním skoku, zbytek parkuru však dokončily pěkně a čistě.

V druhé soutěži Z pro mladé koně Klára Svobodová s Garantem zazářila již v základním čistém kole a v rozeskakování to rozjeli na plno a bylo z toho krásné 5. místo mezi 25. dvojicemi. Velice Gratulujeme!!!

Ve třetí soutěži startovala Veronika Staňková se Šifrou, v základním kole šly samozdřejmě čistě a v následném rozeskakování jim bohužel nevyšel odskok u třetího skoku a zastavily uprostřed skoku, byla to veliká škoda jelikož ze skoro 60 členého startovního pole rozeskakování apsolovaly čistě pouze 4 dvojice, zbytek parkuru tedy došly již čistě!!

Adélka s Florindou vzdaly, jelikož Florinda na opracovišti začala šetřit nohu a tudíž nemělo cenu dále poračovat, Klára Svobodová s Grandem, který již na druhou soutěž neměl tolik sil jednou vybočili a 2x chybovali, nevadí i přesto to byl skvělý výkon!!

V soutěži ZL startovala ještě Veronika Staňková se Šifrou, bohužel po pěkném parkuru chybovaly lehce na poslední překážce a to je vyřadilo z boje o přední umístění!!

15.07.2009 08:40:05
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one