Jezdecká škola - Farma Hrádek,
Mratín, Reimerova 164, Praha východ

15.8.2009 Velká výprava na Mělník ( Cena Karla IV.)

Na Mělník se v sobotu vydalo reprezentovat barvy Farmy Hrádek celkem 7 koní s osmi jezdci, v ranních hobby soutěžích startovala jako první Dominika Hurtová v sedle Aramise na výšce 70 cm, velmi pěkně a čistě překonali první fázy, bohužel ve druhé se Árčí rozhodl dělat problémy a Domču trošku povozil, ta však jeho atentáty vyseděla!!Gratulka Domí :-)

V soutěži dvoufázové skákání 80 cm se nejlépe vedlo Romaně Stárkové s Comikou K, obsadily krásné 6. místo, na stejné výšce ještě startovala Kristýna Růzková s Asterixem D, bohužel v druhé fázy jednou chybovali, i přesto obsadili 9. místo.

Krásné 4. místo v soutěži dvoufízové skákání 90 cm, vybojovala Lenka Zástěrová s Lancelotem, na stejné výšce ještě v poli dekorovaných nechyběla ani Kristýnka Růzhová s Asterixem D, kteří obsadili 7. příčku a pouze o jednu jedinou příčku dekorování uniklo Romaně Stárkové s Comikou K na místě 8.

Gratulujeme, nutno podotknout, že Kristýnka s Asterixem a Romana s Comikou zde apsolovali svou premiéru na skokových závodech a ta vyšla na jedničku!!

V již oficielní soutěži 100/100 cm se již představila další Mratínská dvojice  a to Klárka Svobodová s Grandem, škoda jedné chybky v první fázi jinak velmi pěkný výkon, další dvojicí na startu byla dvojice Zástěrová - Lancelot 18, ti dokončili první fázi zatíženi 8 tr. body a dále se již tak nevedlo pro dvojici Bára Martančíková - Laureta, bohužel skončil parkur doslova několik metrů před cílem, kdy Barča doslova opustila po posledním skoku Laurety hřbet, nevadí, přejeme hodně úspěchů do dalších startů!!!

I v další soutěži dne, dvoufázové skákání 100/110 cm,  jsme měli zastoupeny 2 dvojice a to Klárku Svobodovou s Grandem, zajeli velmi pěkný a klidný parkur, ovšem opět se stejnou jedinou chybou, na stejné překážce jako v předchozí soutěži ( tentokrát Grandík zapoměl nožky ), což je z pokračovní do druhé fáze vyřadilo. Každopádně moc pěkný výkon oba se velmi lepší. Další dvojicí na startu této soutěže byla Veronika Staňková se Šifrou, první fázi překonaly naprosto bez problému, ve druhé začaly závodit a velmi dobrém čase se rozhodly zariskovat a najely vodní příkop, jenž byl poslední variantou překážky a posledním skokem v druhé fázy, bohužel Šifře se nelíbil a tak zastavení je stálo 4 tr. body a časovou strátu, i přesto to stačilo na dekorované 13 místo. Gratulujeme

V soutěži dvoufázovém skákání 110/120 cm, měly být zastoupeny opět dvě dvojice reprezentující Farmu Hrádek a to Nikolka Hušková s Aramisem a Veronika Staňková se Šifrou, nakonec odstartovala jen Veronika se Šifrou, bohužel 2x chybovaly, 8tr. je vyřadilo z boje o lepší umístění.

Nikolka s Aramisem, obdželi titul největší smolaři dne, jelikož Árčí okulhal kolem 17h na opracovišti několik minut před strartem, na který s Nikolkou oba čekali od 8h ráno na Mělníku!!Doufáme, že paní smůla si své již vybrala a příště bude vše v pořádku!!!

 

Všem velmi Gratulujeme

 

JS Farma Hrádek

 

Více foto zde ...

17.08.2009 13:02:09
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one