Jezdecká škola - Farma Hrádek,
Mratín, Reimerova 164, Praha východ

22.8.2009 Řízený veřejný trénik

Řízený VT pod vedením Miloslava Vítka proběhl v sobotu v našem areálu za velmi příjemného počasí, na novém doplněném povrchu.

Průběh byl velmi příjemný sešlo se  26 dvojic, kteřé se střídaly během dne po 20 minutách na kolbišti, čas nebyl pevný, často se i přetahovalo. Zkrátka, kdo měl problém na tom pan Vítek časem nešetřil, nejmladší účastnici bylo 5 let a předvedla se svou bílou poničkou úžasný výkon na výšce 70 cm, za což byla pořadateli a trenérem odměněna potleskem, lízátky a flotíkem!! Výška zkušebního parkuru se pohybovala od 50 - 130 cm dle schopností jezdce a koně.

Byla možnost vyzkoušet si plůtky, plachtu jako bezének pod skoky, nepříjemné profily, kombinace, zajet si několikrát zkušební parkur, případně celý kurz zvýšit, z čehož nejlepší dvojice nám končila trénikový parkur na výšce 130 cm a velmi dobře!!

Trenér se plně věnoval všem dvojicím, společně se opacovávalo a pokud se vyskytl velký problém, pan Vítek i na koně sedl, předvedl a problém odstranil.

Doufáme, že účastníci byli spokojeni jak s trénikem, tak s povrchem i s organizací a pevně věříme, že se s většinou z nich uvidíme již 12. září na našich prvních oficielních závodech, kam srdečně všechny milovníky tohoto krásného sportu jménem kůň zveme!

za JS Farma Hrádek

Veronika Staňková

 

Video se připravuje

foto zde a bude doplňováno ( Fotografie v plném rozlišení je možno si objednat přímo u naší fotografky Blanky Satranové na emailové adrese Blanka.Satranova@seznam.cz )

24.08.2009 15:41:01
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one