Jezdecká škola - Farma Hrádek,
Mratín, Reimerova 164, Praha východ

Aktualizace nových příchozích koníků - Corin, Colin, Sweeny,Heidy, Šimon, Lentilka, Finn Arnold

Do spodní stáje přibyl nový koník do rodiny Hušků a tím je 7-letý veliký Colin, koníček milého charakteru, takové velké dítě!
Místo Roberta nyní dělá radost Pavlínce Haškové její nový koník Finn Arnold, rezatý 15-letý valášek s výkonností ST skoky, S drezura, Finík je naprosto splachovací a vyrovnaný trenažér, je úžasný profesor a pozorný skokan.
Místo neštastné Florindy stojí nyní již 7-letý valášek Corin po Caleto III., velmi šikovný a talentovaný koník, celkem vyrovnaného charakteru a pozorný skokan, přejeme Adélce i Anitě, aby jim dělal jen radost, obě jsi to velmi zaslouží.
Do horní stáje přibyl hnědý valášek Sweeny, ke školním koním se přidala zapůjčená hnědá klisna Heidy, velmi jemná a příjemná na jízdárenskou práci. Další přibyla Lentilka ČSP, úžasná a vyrovnaná ponička 125 KHV, s povahou beránka a celkem dobře jezditelná. Další posilou do školy je opět hnědý valášek Šimon, soukromý koník, s dobráckou povahou a posledním přírůstkem je Mokotov ( Moky, Mochito ) jemný 16-letý valáček, dopředný a příjemně jezditelný, doufáme tedy, že se Vám noví školní koníci budou líbit a dobře jezdit :-)
Fotky dodáme co nejdříve!!
29.10.2009 08:31:56
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one