Jezdecká škola - Farma Hrádek,
Mratín, Reimerova 164, Praha východ

Výjezd Mratínského týmu na oficiální závody do Čakoviček

V sobotu 25.9. 2010 vyrazili téměř všichni, kteří měli koně v pořádku na závody do Čakoviček. Již pohled na odcházející skupinku působil impozantně. Všechny holky si navzájem pomáhaly, vše fungovalo jak na drátkách a opravdu jsme si užili krásný závodní den, a to navzdory počasí, které nám zase tolik nepřálo.

Jako první byla soutěž Z pro koně startující 1.a 2. rokem, kde nás zastupovala Nikolka Hušková s Colinem Huškou. Zajeli pěkný, čistý parkur, bohužel s 2 trestnými body za čas, toto jim stačilo na 11. místo.

Jako další byla soutěž Z pro jezdce startující 1. a 2. rokem, kde byli na dekorování dokonce tři zástupci Farmy Hrádek, a to na 5. místě Adélka Fatrdlová s Corinem, kteří zajeli opravdu pěkný parkur s jedinou lehkou chybkou, dále na 4. místě Nikolka Hušková s Garconem Huškou také s jednou chybou a za pěkný, čistý parkur, byl dekorován náš školní koník Golden Boy s Nikolkou Huškovou na krásném 3. místě!

Následovala soutěž Otevřené Z, kde jsme opět měli dvě dvojice na dekorování, a to Kristýnku Růzhovou, která za pěkný, čistý parkur, zajetý s opravdovou jistotou, byla dekorována na 4. místě a Nikolka Hušková s Garconem Huškou byli za pěkný, čistý parkur dekorováni na 2. místě. Dále nás v této soutěži zastupovali dvojice Nikolka Hušková a Colin Huška a Eva Tesaříková se Sahitem.

V následující soutěži ZL jsme měli tři dvojice. Nejlépe si vedla Veronika Staňková s Perseou, které se s čistým parkurem umístily na 10. místě. Dále pak Adélka Fatrdlová s Corinem dojeli do cíle v první půlce startovního pole a Kristýnka Růzhová s Asterixem, kteří bohužel trochu zaváhali s kurzem a do cíle nedojeli.

V soutěži L**, která byla opravdu těžká nás zastupovala Veronika Staňková s Perseou, které bohužel parkur nedošly a dále potom Míla Vítek s Šifrou 1. Tato dvojice šla pěkný parkur s jednou malou chybkou, přesto jim tento výkon stačil na krásné 7. místo.

Nicméně všichni jsme čekali na poslední soutěž Stupňovanou obtížnost do 130 s žolíkem, která měla být Šifřinou premiérou na této výšce. Všichni jsme nervózně fandili a Šifra s Mílou v sedle se nám odměnila krásným, rychlým a čistým parkurem. Do poslední chvíle dokonce celou soutěž vedla, bohužel je nakonec časem předstihla poslední startující dvojice, takže Šifra ve své premiéře na této výšce obstála víc než dobře, byla dekorována na 2. místě!

Odjížděli jsme domů spokojení nejen z podaných výkonů, ale i z dobrého pocitu, že jsme i v tom množství fungovali jako sehraný tým!

 

07.10.2010 20:15:44
farmahradek
Copyright Farma Hrádek, 1petrhradek@seznam.cz, 731112331, 731112287, 731112285
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one